Про Компанію

Приватне підприємство  «Альтернативна енергія»  – успішне підприємство з чималим досвідом роботи на ринку монтажу, пусконалагоджувальних електричних робіт, виробництва силових щитів та проектно-кошторисних робіт по електропостачанню.

«Альтернативна енергія» здійснює повний комплекс будівельно-монтажних робіт пов’язаних з будівництвом та реконструкцією кабельних та повітряних ліній електропередач 0,4-35 кВ, монтажем трансформаторних підстанції до 35 кВ включно, електропостачанням об’єктів виробничого, житлового, громадського призначення.

Наша компанія здійснює комплексний та індивідуальний підхід до кожного замовника на всіх етапах роботи:

 • отримання технічних умов,
 • розробки та оформлення проектно-кошторисної документації,
 • поставки обладнання,
 • виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт,
 • здачі об’єктів в експлуатацію.

Основною метою діяльності компанії є своєчасне виконання вимог замовника в повному обсязі при оптимальному співвідношенні ціни, термінів будівництва, забезпеченні високої надійності та якості. Даний напрямок є пріоритетним в роботі підприємства, що підтверджено успішним виконанням численних замовлень та довірою і повагою клієнтів.

Підприємство стабільно розвивається, збільшуючи свій виробничий і економічний потенціал, впроваджує нові сучасні технології в напрямку діяльності. Професійність та якісну роботу колективу гідно оцінили наші замовники та ділові партнери:  ДП “Львівенергорембуд”, ПАТ “Львівобленерго”, ПП “Галиченерго”, ТзОВ “Дарекс”, ПП “Аванте”, ВМП “Електросервіс”, ТзОВ “Львівська ізоляція”, АТ “Електроград”, ТзОВ “Південня промислова компанія” та багато інших.

Весь процес електромонтажних робіт проводиться із застосуванням новітніх матеріалів і сучасних технологій. Фахівці компанії нададуть всі консультації замовникові і забезпечать підбір найкращого рішення для конкретної ситуації.

У тому, що приватне підприємство «Альтернативна енергія» надійний та сумлінний партнер можете переконатися і Ви. Запрошуємо до взаємовигідної і плідної співпраці.

Альтернативні джерела енергії

Альтернативні джерела енергії — це поновлювані джерела, до яких відносять енергію сонячного випромінювання, вітру, морів, річок, біомаси, теплоти Землі, та вторинні енергетичні ресурси, які існують постійно або виникають періодично у довкіллі.
 • ПП “Аванте”
  ПП “Аванте”
  В 1999 году была создана фирма «Аванте», специализирующаяся на продаже и...
 • ppk
  ТзОВ “Південна промислова компанія”
  Основной профиль деятельности компании – это комплексные поставки кабельно-проводниковой продукции и...
 • ДП "Львівенергорембуд"
  ДП “Львівенергорембуд”
  Дочірнє підприємство “Львівенергорембуд” надає ремонтно-будівельні і електромонтажні роботи в м. Львові...
 • Читати далі